PREVITAL Naturel kapsička kočka, masové kousky kuře v omáčce 85 g 10+3 ZDARMA

AKCE 10+3, PreVital cat, ADULT, Meat Fillets chunks with Chicken in Gravy, prémiová kapsička pro dospělé kočky s excelentní chutí kuřete v lahodné omáčce. Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků. Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním krmivem, které při podávání dle krmného návodu zajistí kočce dostatek živin, vitamínů a minerálů pro udržení skvělé tělesné kondice a podporu zdravých kostí, svalů, zubů a dobré srsti. Neobsahují žádná umělá aromata. Vzhledem k vysoké chutnosti si je kočky oblíbí a přijímají krmivo velice ochotně i při dlouhodobém podávání.

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem (> 3 ks)
Značka: PREVITAL
180 Kč –34 % 119 Kč / ks
Kategorie: Kapsičky
Hmotnost: 1.105 kg
PREVITAL Naturel kapsička kočka, masové kousky kuře v omáčce 85 g 10+3 ZDARMA
180 Kč –34 %

Složení

"Kuřecí: Maso a výrobky živočišného původu (82% v kouscích, 4% kuřecí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky, cukry.

Použití

Podávejte ohřáté na pokojovou teplotu. Průměrně velká kočka spotřebuje 200–400 g krmiva denně, optimálně rozděleného do dvou dávek. Kočka musí mít neustále k dispozici dostatek čerstvé, pitné vody.

O výrobci

Partner in Pet Food je jednou z největších společností na výrobu krmiv pro domácí mazlíčky v rámci evropského trhu. Jejich výrobky, té nejvyšší kvality, se prodávají ve 38 zemích, jak na maloobchodním trhu, tak ve specializovaných prodejnách.

Skladování

Skladujte na suchém místě. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 2 dnů.