PROPESKO granule pes, JUNIOR, drůbeží 1kg

Propesko dog, JUNIOR, Chicken, prvotřídní granule s drůbežím masem pro psy do jednoho roku věku, obsahující 77% proteinů živočišného původu. Granule menší velikosti, obsahují proteiny pro silné a zdravé svalstvo, vitamíny E, A D, pro dobrou imunitu, zdravé kosti a silné zuby a řepné řízky pro podporu optimálního trávení. 100% kompletní a kvalitní výživa pro Vašeho psa. 

Můžeme doručit do:
4.8.2021
Skladem (> 3 ks)
Značka: PROPESKO
55 Kč –11 % 49 Kč / ks
Kategorie: Granule
Hmotnost: 1 kg
JOMVwu
55 Kč –11 %

Kompletní krmivo pro štěňata všech plemen s drůbežím

Složení: Obiloviny (min. 4 % rýže), maso a výrobky živočišného původu (min. 14 % drůbeží), vedlejší výrobky rostlinného původu (min. 0,5 % FOS), oleje a tuky, kvasnice, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky. Omega 6 a Omega 3 mastné kyseliny v optimálním poměru. Analytické složky: protein 30,0 %, obsah tuku 14,0 %, hrubý popel 8,0 %, hrubá vláknina 2,5 %. Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A 15 000 m.j., vitamin D3: 1 000 m.j. vitamin E: 150 mg, síran měďnatý pentahydrát (Cu): 10 mg, síran železnatý monohydrát (Fe): 100 mg, jodičnan vápenatý bezvodý (I): 2 mg, oxid manganatý (Mn): 10 mg, síran zinečnatý monohydrát (Zn): 110 mg, seleničitan sodný (Se): 0,15 mg. Výrobek obsahuje antioxidanty. Bez barviv a konzervačních látek.

Krmný návod – doporučené dávkování: Krmivo se podává suché nebo zvlhčené vodou, případně vývarem. Denní dávku upravte podle stavu a věku vašeho psa, výkonu, kondice a ročního období. U některých psů trvá návyk na nové krmivo déle, proto při přechodu na nové krmivo podávejte snížené dávky a přimíchávejte je do krmiva, na které je váš pes dosud zvyklý. Pes musí mít stále k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.

Skladování: na suchém místě. Číslo šarže / minimální trvanlivost do: uvedeno na přední straně obalu. Registrační číslo výrobce: uvedeno na přední straně obalu. Vyrobeno v EU. Dodavatel: Partner in Pet Food CZ s.r.o., Bucharova 1423/6, 158 00 Praha 13 – Nové Butovice, Česká republika. Více informací o výrobku: cs.cz@ppfeurope.com