Propesko kapsička kočka, MIX, kuřecí/hovězí/králičí/losos v omáčce 12 x 100 g

MIX Propesko cat, ADULT, Chicken, Beef, Rabbit, Salmon in gravy, taštičky pro dospělé kočky všech plemen s příchutí kuře, hovězí, králičí, losos. Kompletní, vyvážená strava pro Vaše kočky.12x100g. V balení 3x kuřecí kapsička, 3x hovězí kapsička, 3x králičí kapsička a 3x lososová kapsička. Kompletní krmivo pro dospělé kočky. S komplexem FOR LIFE: Vitaminy D3, E.

Můžeme doručit do:
1.11.2021
Skladem (> 3 ks)
Značka: PROPESKO
102 Kč –31 % 70 Kč / ks
Kategorie: Kapsičky
Hmotnost: 1.24 kg
6IJBeir
102 Kč –31 %

Složení

Hovězí: Maso a výrobky živočišného původu (4 % hovězí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Kuřecí: Maso a výrobky živočišného původu (4 % kuřecí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Králičí: Maso a výrobky živočišného původu (4 % králičí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.

Losos: Maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% losos), vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry."

Vlhkost 82,0 % Hrubý protein 9,0 % Obsah tuku 5,0 % Hrubý popel 3,0 % Hrubá vláknina 0,5 %

Vitamin D3 230 mj/kg Vitamin E 30 mg/kg